ДАРИНА ЧОПИК ІЗ ДРОГОБИЧА ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ НА II ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ВИКОНАВЦІВ НА НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТАХ ІМ. ВІКТОРА ЧУМАКА
МАСШТАБНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЗАХІД НА ДВА ДНІ ПЕРЕТВОРИВ ДРОГОБИЧ НА КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР ЛЬВІВЩИНИ. КОНКУРС ПРОХОДИВ У СТІНАХ МУЗИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ІМ. ВАСИЛЯ БАРВІНСЬКОГО ТА ЗІБРАВ УЧАСНИКІВ З РІЗНИХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ.
Серед помітних виступів – участь учениці Дрогобицької музичної школи № 1 ім. о. С. Сапруна Дарини Чопик. У номінації «бандура» (молодша вікова категорія) за перемогу змагалися 27 учасників, що зробило конкуренцію однією з найнапруженіших.
За підсумками виступів Дарина виборола Диплом лауреата І ступеня. Вона виконала варіації на тему «Їхав козак за Дунай» та композицію «У Карпатськім краї», продемонструвавши технічну точність і виразність виконання. Ученицю підготувала викладачка Оксана Шулдак.
Оцінювали конкурсантів провідні музиканти, науковці та педагоги. Журі очолив заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Максимов. До складу комісії також увійшли представники мистецького та освітнього середовища, зокрема викладачі та науковці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та фахівці у сфері культури.
Конкурсна програма завершилася концертом капели бандуристів під керівництвом Орести Пришляк, а також виступами камерного оркестру та оркестру баяністів-акордеоністів. Завершенням стала церемонія нагородження, яка об’єднала учасників і викладачів у спільному відчутті причетності до великої музичної події.
Читайте також:
ДРОГОБИЦЬКИЙ ТЕАТР ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ ГЛЯДАЦЬКОГО ЖУРІ НА ФЕСТИВАЛІ В ЛИТВІ