ДРОГОБИЧАНИН ДЕНИС КРАСІНСЬКИЙ ЗДОБУВ ДРУГЕ МІСЦЕ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ УЧНІВСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ГЕОГРАФІЇ

УЧЕНЬ ДРОГОБИЦЬКОГО НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ БОГДАНА ЛЕПКОГО УВІЙШОВ ДО ЧИСЛА ПРИЗЕРІВ СЕРЕД 164 УЧАСНИКІВ ІЗ РІЗНИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ – ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНИХ ЕТАПІВ. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ТРИВАЛИ З 23 ПО 27 КВІТНЯ ТА ЗІБРАЛИ НАЙСИЛЬНІШИХ ШКОЛЯРІВ КРАЇНИ.

За підсумками олімпіади Денис Красінський виборов II місце, продемонструвавши високий рівень підготовки, аналітичне мислення та впевнені знання з географії. Досягнення стало результатом системної роботи учня та його наставниці Оксани Приріз.

Це вже не перший вагомий результат ліцеїста на всеукраїнському рівні. Раніше він переміг у фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, що проходила у Рівному, де здобув перше місце і приніс Львівській області єдину золоту нагороду.

До цього Денис Красінський неодноразово ставав переможцем обласних етапів олімпіад з історії, правознавства та географії.

Новий результат на всеукраїнському рівні вкотре підтверджує високий рівень підготовки учня та його стабільні досягнення серед найсильніших школярів України.

Читайте також:

НМТ НА 600: ІСТОРІЯ УСПІХУ ІГОРЯ ШИХА ЗІ СТЕБНИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ

Новина опублікована: 08-Тра-2026

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.