ДРОГОБИЧАНИН ДЕНИС КРАСІНСЬКИЙ ЗДОБУВ ДРУГЕ МІСЦЕ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ УЧНІВСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ГЕОГРАФІЇ
УЧЕНЬ ДРОГОБИЦЬКОГО НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ БОГДАНА ЛЕПКОГО УВІЙШОВ ДО ЧИСЛА ПРИЗЕРІВ СЕРЕД 164 УЧАСНИКІВ ІЗ РІЗНИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ – ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНИХ ЕТАПІВ. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ТРИВАЛИ З 23 ПО 27 КВІТНЯ ТА ЗІБРАЛИ НАЙСИЛЬНІШИХ ШКОЛЯРІВ КРАЇНИ.
За підсумками олімпіади Денис Красінський виборов II місце, продемонструвавши високий рівень підготовки, аналітичне мислення та впевнені знання з географії. Досягнення стало результатом системної роботи учня та його наставниці Оксани Приріз.
Це вже не перший вагомий результат ліцеїста на всеукраїнському рівні. Раніше він переміг у фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, що проходила у Рівному, де здобув перше місце і приніс Львівській області єдину золоту нагороду.
До цього Денис Красінський неодноразово ставав переможцем обласних етапів олімпіад з історії, правознавства та географії.
Новий результат на всеукраїнському рівні вкотре підтверджує високий рівень підготовки учня та його стабільні досягнення серед найсильніших школярів України.
Читайте також: