Козацьке свято на Покрови

{mosimage}14 жовтня біля Храму Всіх Святих Українського Народу відбулись урочистості з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці,  яка завжди вважалась покровителькою Українського козацтва. Організатором свята виступила Стрийська міська організація Партія промисловців та підприємців України.

Розпочалось дійство з посвячення парохом Іваном Барабашем дитячого майданчика, спорудженого силами та коштами членів організації: Василя Вєдєрнікова, Богдана Паньківа та Миколи Столярського. У вітальному слові  о. Іван привітав присутніх зі святом і побажав ініціаторам дійства наснаги та здоров’я на ниві добрих справ.


Після цього всім присутнім подарував власну пісню «Україна моя» знаний у Стрию співак Василь Заверуха. Наступним номером розважальної програми стало змагання за звання «Справжнього козака». Ним став 17-річний Василь Найдух, працівник Храму, який, піднявши 42 рази пудову гирю, отримав приз від ведучого свята Юрія Комарницького.  На відкриття прийшло чимало батьків та дітей з прилеглих будинків, адже створення нового розважально-ігрового об’єкту у мікрорайоні вул. Виговського та Саксаганського для всіх небайдужих є святом.


Для них партійці продумали безліч конкурсів. Малеча співала пісні, розказувала вірші, малювала картинки на тему « Моє місто». Хлопчаки з неабиякою затятістю змагались у триборстві, бавились у «Дартс»,  влаштовували перегони в мішках. Переможці були нагороджені призами, а кожна дитина, присутня на забаві, отримала повітряну кульку, дитячий журнал і досхочу, безкоштовно, каталась на каруселі організованій кандидатом в депутати до Стрийської міської ради п. Василем Вєдєрніковим. І на завершення свята Тарас Мільчаковський (голова українського фонду « Наш світ») завів всіх піснею «Їхали козаки».


«В рамках програми «Щасливе дитинство» — це вже 10-ий дитячий майданчик, встановлений у м. Стрию нашою організацією, – проінформував присутніх  голова Стрийської міської організації Партії промисловців та підприємців Юрій Комарницький. Вона є одним із значних елементів нашої  стратегічної  5-річної програми розвитку  міста, його облаштування, та впорядкування. Чужих дітей не буває. І саме їм ми приділили найбільше уваги у розробці  наших планів на майбутнє».


Від імені всіх присутніх слова вдячності для організаторів (на фото) висловила Зоряна Горних та Руслан Мацигін: «Велике спасибі п. Юрію  та його професійній команді за майданчик та свято. Дякуємо за турботу, якою він зігріває наших дітей». В свою чергу п. Комарницький подякував  п. Глинчаку Оресту, директору маг.  «Технолюкс», п. Олегу Тарнавському, директору бару «Асахі» та п. Петру Федишину, приватному підприємцю — за допомогу в організації свята.


Володимир Борутяк

Новина опублікована: 22-Жов-2010

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.