Міський голова Стрия встановив рекорд України

11 листопада розпочала роботу І-а сесія Стрийської міської ради VI-го демократичного скликання. Міським головою вп’яте обрано Романа Шрамов’ята. Голова Стрийської міської виборчої комісії Богдана Жигалін підтвердила повноваження міського голови та 49 депутатів.

Новообраних депутатів та мера привітав перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків, який є куратором Стрийського району від ЛОДА. Він зазначив, що Роман Євстахович встановив своєрідний рекорд України, оскільки вп’яте став очільником міста. Стрий, за його словами, — одне з найстратегічніших міст Львівщини.


І приємно, що воно постійно розвивається, завжди було культурним, освітнім, науковим, інтелектуальним центром. А головне –  це національно-патріотичний осередок. Саме тут вперше в Україні піднято жовто-блакитний прапор, встановлено пам’ятник Степану Бандері, тощо. Відтак, М. Янків побажав меру й депутатському корпусу плідної роботи, наголосивши на позитивах у розвитку міста протягом останніх років.


Було обрано секретаря Стрийської міської ради – Наталію Канівець, керівний склад виконкому, заступників міського голови, а саме: Романа Маланія, Ігоря Стецика й Таїсію Гайдукевич, керуючою справами міськвиконкому Оксану Затварницьку. Створено десять постійних депутатських комісій та проголосовано за їх голів.


Так, комісію з питань депутатської етики, регламенту, прав людини і законності очолив Ігор Маланчук; з питань землекористування, охорони довкілля, будівництва та архітектури – Ростислав Готь, з питань побуту, торгівлі, громадського харчування – Олег Кузь; з питань бюджету та економіки – Галина Матвійців; з питань освіти та культури – Зеновій Івашків; з питань молоді, спорту та туризму – Ростислав Ленів; з питань приватизації – Ігор Брик; з питань соціального захисту та охорони здоров’я – Іванна Салдан; з питань житлово-комунального господарства – Василь Коружак; з питань промисловості, транспорту і зв’язку – Володимир Лоїш.


У вівторок, 16 листопада, сесія продовжила свою роботу. Було затверджено склад депутатських комісій, намічено плани на другу, робочу сесію міської ради, на якій обговорюватимуться питання життєдіяльності міста. А також створено три фракції, а саме: «Батьківщина» у складі одинадцяти осіб, голова Лілія Цалин; фракція «За зміни» —  8 депутатів партії «Фронт змін», голова Ігор Гула та фракція ВО «Свобода» з тринадцяти осіб, голова Лоїш Володимио.


Наталія Карпенкова

Новина опублікована: 18-Лис-2010

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.