МИХАЙЛО ЗОЛОТУХА: «СЕЗОН БЛАГОДІЙНИХ ВУЛИЧНИХ КОНЦЕРТІВ РОЗПОЧАТО»

ОСЬ УЖЕ П’ЯТИЙ РІК ПОСПІЛЬ МЕШКАНЦІ СТРИЙСЬКОЇ ГРОМАДИ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ СПОГЛЯДАТИ ЗА ВУЛИЧНИМИ БЛАГОДІЙНИМИ КОНЦЕРТАМИ, ЯКІ ВИКЛАДАЧ СТРИЙСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ ІМЕНІ ОСТАПА НИЖАНКІВСЬКОГО, ВОЛОНТЕР-МУЗИКАНТ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ ЗОЛОТУХА РАЗОМ ЗІ СВОЇМИ ТАЛАНОВИТИМИ УЧНЯМИ З КВАРТЕТУ «ВОЛЯ» – ВЛАДИСЛАВОМ ЧУЧМАНОМ, ДАНИЛОМ КАРПИНИМ, ВСЕВОЛОДОМ КУПРИКОМ, ДАНИЛОМ МАКСИМІВИМ ДАЮТЬ НА ПІДТРИМКУ НАШИХ НЕЗЛАМНИХ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ. ЗАГАЛЬНА СУМА, ЯКУ ВОНИ НАЗБИРАЛИ ЗА ПОНАД ЧОТИРИ РОКИ – 3 МЛН 600 ТИСЯЧ ГРН.

Михайло Золотуха зазначив, що цьогорічний сезон розпочали пізно – 25 квітня. «Великодній піст та холодна весна не дали змогу нам скоріше розпочати наші вуличні благодійні концерти. Я розумію, що людям зараз складно. І через те, ми чекали інших погодних умов. Слава Богу що 25 квітня та 2 травня була сприятлива погода і ми вийшли з хлопцями та зібрали 38 тисяч 250 грн. Маємо мету назбирати 100 тисяч грн, які передамо Благодійній організації «Благодійний фонд «Оберіг Доброти» на наземний роботизований комплекс для наших Захисників. Мені хочеться одного – щоб була трохи більша до нас увага. Бо людям в цей нелегкий час дуже важко. Але попри те, маємо те що маємо. Тому хочемо більшої уваги від усіх – і перехожих, і продавців фруктів, овочів, піци тощо. Але ми усі причетні до цієї справи й мусимо триматися до тих пір, поки не закінчиться війна. І я це кажу постійно. Гнівайтеся, чи не гнівайтеся, але треба збирати гроші на ЗСУ поки є потреби. Не буде потреби, тоді переходимо в зал та співаємо і танцюємо. Тому зауважу, потрібно допомагати нашим воїнам, тому що вони захищають нашу землю. Ми тісно співпрацюємо з Благодійною організацією Благодійний фонд «Оберіг Доброти» та поліграфічною компанією «Укрпол», яку очолює відомий бізнесмен, меценат, політик та громадський діяч нашого краю Сергій Ковальчук. І разом закрили вже дуже багато зборів для Збройних Сил України. Звісно, що ми будемо продовжувати співати та збирати кошти, бо є нові запити від наших воїнів. Це і є наша маленька місія. Чим можемо, тим – допоможемо. Потрібно гуртуватися і донатити на ЗСУ» – розповів Михайло Золотуха.

Віру, надію, любов плекає у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим Захисникам. Кожен із нас є частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості, відданості та долучається до допомоги українським воїнам.

«На превеликий жаль, війна з російськими окупантами триває вже 13-й рік і запитів від наших військових не меншає. Тому ми маємо об’єднуватись, щоб разом висловити підтримку Збройним Силам України та продовжувати їм допомагати, тримаючи кожен на своєму місці свій фронт. Наші кроки, наша згуртованість наближають таку жадану Перемогу! Лише разом і лише до нашої Перемоги. Дякуємо нашим Захисникам за можливість давати вуличні концерти у такий нелегкий час!» – доповнив Михайло Михайлович.

Слава Україні! Героям Слава! Слава Збройним Силам України!

Михайло ОЛІЙНИК

Новина опублікована: 18-Тра-2026

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.