СТРИЯНИ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ЗАВДЯКИ МЕЦЕНАТАМ ВІДВІДАЛИ МАТЧ ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ
ВІДОМИЙ БІЗНЕСМЕН, МЕЦЕНАТ, ПОЛІТИК, ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ, МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ З АВТОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ СЕРГІЙ КОВАЛЬЧУК СПІЛЬНО З ПОЛІГРАФІЧНОЮ КОМПАНІЄЮ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «УКРПОЛ» ТА ВОЛОНТЕРОМ ВОЛОДИМИРОМ ЛИСЕНКОМ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ТРАНСПОРТОМ АКТИВНИХ ЧЛЕНІВ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ДЛЯ ПОЇЗДКИ НА МАТЧ 27 ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ МІЖ ЛІДЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ ДОНЕЦЬКИМ «ШАХТАРЕМ» І АУТСАЙДЕРОМ – СПОРТИВНИМ КЛУБОМ «ПОЛТАВА», ЯКИЙ ВІДБУВСЯ У НЕДІЛЮ, 10 ТРАВНЯ Ц. Р. НА СТАДІОНІ «АРЕНА ЛЬВІВ».
«Завжди підтримую ініціативи голови Стрийської асоціації людей з інвалідністю Лесі Назаренко, адже такі поїздки ще раз доводять, наскільки важливо створювати можливості для активного дозвілля та безбар’єрного доступу до культурних і спортивних подій» – зазначив Сергій Миколайович.
Своєю чергою Леся Назаренко розповіла що сьогоднішня поїздка на матч 27 туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги з між командами «Шахтар» та «Полтава», який проходив на стадіоні «Львів Арена» став справжнім святом емоцій, єдності та яскравих вражень. «Атмосфера стадіону «Львів Арена», підтримка вболівальників і сам дух великого футболу подарували незабутні моменти та відчуття причетності до спільної події. Для багатьох це була не просто гра, а можливість відвернутися від щоденних викликів, відчути радість і живі емоції поруч з іншими. Щиро дякуємо генеральному директору ТОВ «Видавничий дім «Укрпол» Сергію Ковальчуку за наданий транспорт та першому заступнику голови Стрийської районної військової адміністрації Володимиру Шведу за надані футбольні квитки. Завдяки вам цей день став для активних членів Стрийської міської асоціації людей з інвалідністю особливим!» – зазначила пані Леся.
Хотів би зазначити, що матч 27 туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між командами СК «Полтава» та «Шахтар» Донецьк завершився переконливою перемогою гірників з рахунком – 4:0. У цій грі, в стартовому складі полтавської команди на поле вийшов вихованець Академії футболу «Скала», гравець ФК «Скала Стрий 2017-2018 рр., центральний півзахисник Валерій Сад.
Михайло ОЛІЙНИК
Читайте також:
ЧЛЕНИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ПОБУВАЛИ У ТУСТАНІ