Стриянин Ігор Ганяк – чемпіон відкритої особистої першості Стрийщини 2010 року
{mosimage}У суботу, 12 грудня, в с. Слобідка, на базі ПП «Джміль» пройшла відкрита особиста першість Стрийщини 2010 року з шашок-64 серед чоловіків на призи депутата Стрийської районної ради, голови комісії з питань торгівлі, розвитку підприємництва, та впровадження новітніх енергозберігаючих, інноваційних технологій і побуту Володимира Євгеновича Гірника.
Пан Володимир — знана та шанована людина, успішний бізнесмен та відомий меценат, якого знають далеко за межами Стрийщини. Неодноразово Володимир Євгенович фінансово допомагав у проведенні різних видів змагань.
Ось і цього разу він не відмовив найсильнішим шашкістам Стрийщини у проведенні цієї першості. У цьому турнірі взяли участь 12 найсильніших шашкістів нашого міста та району. На превеликий жаль через об’єктивні причини не зміг взяти участь у цьому турнірі кандидат у майстри спорту (кмс) України, бронзовий призер чемпіонату Івано-Франківщини – 2010, стриянин Віктор Шуцман.
Головний суддя турніру – Михайло Максименко (м. Стрий). Хотів би відзначити, що ці змагання пройшли по круговій системі, за правилами федерації шашок України.
У результаті цікавої, видовищної та захоплюючої боротьби перше місце як і очікувалося, виборов стриянин, майстер спорт України, один із найсильніших шашкістів Львівщини, багаторазовий чемпіон Стрийщини Ігор Ганяк, який у підсумку набрав 10 залікових очок з 12 можливих (9 перемог та 2 нічиї). Друге місце виборов кмс України Мирон Мельниченко (с. Нижня Стинава) – 8 залікових очок з 12 можливих, третє – першорозрядник Григорій Романчук (с. Стрілків), який у підсумковому заліку набрав 7 очок з 12 можливих.
Подальші місця посіли: Богдан Холошницький (м. Стрий, I розряд) – 7 очок, Михайло Максименко – 6 очок (м. Стрий, кмс України), Василь Воротняк – 6 очок (с. Гірне, I розряд), Василь Заліщук – 6 очок (м. Стрий, I розряд), Богдан Олексишин – 4,5 очка ( с. Стрілків, I розряд), Володимир Кованьов – 4,5 очка (м. Стрий, I розряд), Ярослав Трух – 3 очка (с. Гірне, I розряд), Василь Малевич – 2,5 очка (м. Стрий, I розряд) та Ігор Заліщук – 1 очко (с. Слобідка, I розряд). Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами.
По закінченню змагань депутат Стрийської районної ради Володимир Євгенович Гірник нагородив переможця турніру Ігоря Ганяка 10-літровою бочкою пива, а призерів – цінними подарунками. Наразі наші уславлені шашкісти – стрияни Ігор Ганяк та Михайло Максименко – готуються до рейтингового турніру – «Кубок Львівщини-2010», який з 23 по 26 грудня пройде у Львові.
Михайло Олійник