ВЕЛОСИПЕДИСТИ З ДРОГОБИЧА ЗДОБУЛИ 11 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ У ЖОВКВІ

25–26 КВІТНЯ У ЖОВКВІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕЛОСПОРТУ «ZHOVKVA CUP RACE», ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ СПОРТСМЕНА АНДРІЯ КУЦЕНКА. У ЗМАГАННЯХ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ 227 УЧАСНИКІВ – ЯК ПРОФЕСІЙНІ АТЛЕТИ, ТАК І АМАТОРИ З РІЗНИХ РЕГІОНІВ КРАЇНИ.

Вихованці СДЮШОР з велоспорту «Медик» м. Дрогобича показали високі результати, здобувши загалом 11 медалей: 7 золотих, 3 срібні та 1 бронзову.

У командній гонці серед юніорів переміг Артур Стеців, друге місце посів Павло Лозинський. У категорії юнаків першим фінішував Павло Коваль. Серед юніорок перемогу здобула Анастасія Сатурова. У молодшій віковій категорії бронзову нагороду виборов Іван Андруневчин.

У груповій гонці Артур Стеців став срібним призером серед юніорів. Павло Коваль підтвердив лідерство серед юнаків, а Анастасія Сатурова знову виборола «золото» серед юніорок.

У дисципліні скретч Артур Стеців здобув ще одне срібло серед юніорів. Павло Коваль та Анастасія Сатурова також фінішували першими у своїх категоріях.

Успішний виступ дрогобицьких спортсменів на національному рівні вкотре підтвердив їхню високу підготовку та стабільні результати на змаганнях різного рівня.

Тренує спортсменів тренер Володимир Савчин.

Підготувала Віра ЧОПИК

Читайте також:

У ДРОГОБИЧІ ВІДЗНАЧИЛИ РЕАБІЛІТОЛОГА ВІТАЛІЯ ГРИНЬКОВА ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У ВІДНОВЛЕННЯ ЗДОРОВ’Я СПОРТСМЕНІВ

Новина опублікована: 08-Тра-2026

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.