Віват ФК «Медик» (Моршин)!
З 13 по 16 січня у м. Городенка, що на Івано-Франківщині, відбувся всеукраїнський юнацький турнір «Різдвяні свята – 2011» серед жіночих команд. У цьому турнірі прийняли участь представниці чарівної половини людства 1994-1996 р. н. За титул переможця турніру змагалися п’ять команд: Львів, Городенка, Моршин, Рожнятів та Рівне.
Честь Стрийщини на цьому турнірі відстоювала жіноча команда «Медик» (Моршин, головний тренер – Ігор Швець, помічник головного тренера – Дмитро Бульбах). Ігри на цьому турнірі проводилися по круговій системі. Хотів би відзначити, що підопічні Ігоря Євгеновича Швеця продемонстрували тактичну та комбінаційну гру, при цьому показали результативний та динамічний футбол. Моршинська команда здобула чотири впевнені перемоги:
«Медик» (Моршин) — Львів 3:0 (усі голи на рахунку Марти Чернети),
«Медик» (Моршин) — Городенка 3:1 (голи на рахунку Володимири Вайди,Марти Чернети та Уляни Магуцій),
«Медик» (Моршин) — Рожнятів 4:0 ( голи на рахунку Уляни Магуцій – 2, Руслани Таталіби та Марти Чернети),
«Медик» (Моршин) — Рівне 3:0 (технічна перемога Моршина).
І, як результат, команда «Медик» (Моршин) забила 13 м’ячів, а пропустила у свої лише 1 м’яч, та цілком закономірно стала тріумфатором всеукраїнського турніру. Ось хто «кував» перемогу для моршинської команди: воротарі – Іванна Чернець та Віра Косило, захисники – Руслана Таталіба, Христина Щемур, Марія Стельмах, Софія Пекарюк, Софія Палюк; нападаючі – Володимира Вайда (капітан команди), Уляна Машгуцій, Марта Чернета, Олександра Красівська, Мар’яна Крупа, Наталя Пляцко та Мельник Світлана.
{mosimage}До речі, у складі жіночої команди «Медик» (Моршин) виступають дівчата зі Стрия, Моршина, сіл Довге та Станків. Друге місце посіла жіноча команда Львова, третє – Городенки. Найкращим бомбардиром цього турніру стала Марта Чернета «Медик» – 5 м’ячів. Найкращим воротарем була визнана Іванна Чернець «Медик».
Переможець та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами.
Гравці та тренерський штаб жіночої команди «Медик» (Моршин) висловлюють слова щирої подяки голові Національного Олімпійського комітету України у Львівській області, президенту ФК «Скала» Миколі Івановичу Кмітю, депутату Львівської обласної ради, члену ради директорів IDS Groop, співвласнику ФК «Скала» Всеволоду Омеляновичу Біласу, міському голові м. Моршина Руслану Яковичу Ільницькому та відомому футбольному функціонеру та меценату Стрийщини, директору фірми «Укргеодор» Миколі Миколайовичу Зелінському за фінансову допомогу.
На разі підопічні Ігоря Швеця готуються до зонального турніру першості України серед жіночих команд, який стартував 4 лютого у м. Дрогобичі. Хотів би нагадати, що у минулорічному зональному турнірі, який проходив у м. Городенка (Івано-Франківська область), футболістки моршинського «Медика» фінішували четвертими серед дев’ятьох команд.
Що ж, побажаємо моршинському «Медику» вдалого старту у першості України-2011 та нових блискавичних перемог на футбольних майданчиках України.
Михайло Олійник.
Фото Дмитра Бульбаха