Юрій Поляков – переможець турніру

5-6 червня у спортзалі Стрийської ЗОШ № 9 відбувся традиційний регіональний турнір з настільного тенісу присвячений Дню м. Стрия.

Організатором цього турніру виступив відділ фізичної культури і спорту Стрийського міськвиконкому. На урочистій церемонії відкриття учасників та гостей турніру привітали: начальник відділу фізичної культури і спорту Стрийського міськвиконкому, депутат Стрийської міської ради Руслан Каліцун та спеціаліст I категорії відділу фізичної культури і спорту Стрийського міськвиконкому Василь Коханчик. У цих змаганнях прийняли участь 19 майстрів пінг-понгу з міст  Львів, Стрий, Дрогобич, Трускавець, Борислав, Моршин та сіл Лисовичі і Загірне.


У результаті безкомпромісної боротьби перше місце, як і прогнозувалося, посів один із найсильніших тенісистів-ветеранів Львівщини, кандидат у майстри спорту (кмс) України, стриянин Юрій Поляков. Друге місце виборов кмс України Олексій Тульчинський (Борислав), третім фінішував кмс України Леонід Мартинов (с. Загірне).


Переможці та призери цього турніру отримали з рук Руслана Каліцуна та Василя Коханчика кубки та грамоти.  Організатори та учасники висловлюють слова щирої подяки директору ЗОШ № 9 Зеновію Івашківу за допомогу в організації цього турніру.


Михайло Олійник

Новина опублікована: 24-Чер-2010

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.