Збірна Стрия – срібний призер Спартакіади Львівщини 2010 р.
Нещодавно у м. Золочів пройшла Спартакіада Львівщини 2010 року серед міст. У цих змаганнях прийняли участь 18 команд. Фаворитами цих змагань вважалися збірні Нового Роздолу та Стрия.
Склад команд: три мужчини та дві жінки. У складі стрийської команди виступали: майстер спорту України Ігор Ганяк, кандидати у майстри спорту України Віктор Шуцман та Михайло Максименко та першорозрядниці Ємілія Сидор-Іванус та Леся Греб.
Хотів би відзначити, що на протязі усієї турнірної дистанції точилася дуже вперта боротьба. Лідерство з перших турів захопили збірні Нового Роздолу та Стрия, які на протязі усієї Спартакіади йшли очко в очко.
І лише у заключному турі представники Нового Роздолу випередили нашу команду і посіли перше командне місце, набравши у підсумку 19 очок. Левову частку очок у перемогу своєї команди принесла чемпіонка України та Європи серед ветеранів, майстер спорту України Зоряна Анісімова.
Другою фінішувала команда Стрия – 18 очок, третіми — представники Дрогобича – 17 очок, четверте місце посіла команда Червонограда – 16 очок. Слід зазначити, що лідер стрийської команди Ігор Ганяк приніс у залік нашої команди 5 очок з 6 можливих.
Решта наших учасників набрали таку кількість очок: Михайло Максименко – 5 очок, Віктор Шуцман – 4 очка, Ємілія Сидор – Іванус та Леся Гриб – по 2 очка. Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами.
Хотів би відзначити, що вже вкотре фінансову допомогу нашому найтитулованішому і одному з найсильніших шашкістів Львівщини, майстру спорту України Ігорю Ганяку у підготовці до цієї обласної спартакіади надав депутат Стрийської міської ради Юрій Вінярський.
Михайло Олійник