ЗВЕРНЕННЯ Стрийської міської партійної організації ВО«Батьківщина» до жителів м. Стрия

{mosimage} Шановні стрияни!
10 липня цього року Верховна Рада України прийняла в новій редакції закон про вибори до місцевих органів влади 31 жовтня 2010 року. Депутати від Партії регіонів, комуністи та «литвинівці» виписали закон так, щоб здобути більший вплив в органах місцевого самоврядування по всій Україні. Законом передбачено, що вибори депутатів міської ради проводяться за змішаною мажоритарно-пропорційною системою, при цьому місцеві осередки партій повинні бути зареєстровані не менше ніж за рік до виборів. Цим же Законом кандидатів на посаду міського голови позбавлено права на самовисування.

Всі ці зміни в Законі грубо суперечать положенням Конституції України,
якою передбачено, що жодна людина не може бути обмежена в своїх правах
бути обраною або обирати.
В числі 259 депутатів Верховної Ради, які своїми голосами прийняли цей
Закон, що знищує саме поняття місцевого самоврядування, були, на жаль, і
деякі «тушки» від Блоку Юлії Тимошенко.
Стрийська міська організація ВО «Батьківщина» просить у Вас вибачення за
цих «запроданців», які виконуючи замовлення Партії регіонів зрадили не
тільки політичну силу, яка привела їх у стіни парламенту, а й Вас —
виборців, які своїми голосами делегували їм право на законодавчу
діяльність під прапором БЮТ.
Такі дії зрадників демократичних сил дали можливість досягти повної
концентрації влади в руках однієї політичної сили — Партії Регіонів.
Сформований нею Кабінет Міністрів є абсолютно лояльний до Президента.
Побудувавши свою передвиборчу кампанію на критиці газових угод Юлії
Тимошенко, Янукович дав добро Азарову на підняття з 1 серпня ціни на газ
для населення на 50%.
Як же потрібно зневажати свої передвиборчі обіцянки  і свій народ, щоб
після 100 днів монархічного правління розпочати разом з Росією газовий
геноцид українського народу.
Шановні Стрияни, міська партійна організація ВО «Батьківщина» завершує
формування виборчої програми для участі у виборах міського голови,
депутатів міської та обласної рад. Для нас є надзвичайно важливим почути
Ваші думки і пропозиції щодо визначення актуальних проблем нашого міста
і шляхи їх вирішення.
Зокрема, ми хочемо знати Вашу думку про:
1. Утворення квартальних комітетів, комітетів мікрорайонів міста, як
органів самоорганізації  населення для участі  у вирішенні проблемних
та   соціальних питань відповідних територій міста.
2. Проведення постійного аудиту діяльністі комунальних структур міста,
чіткого визначення персональної відповідальністі чиновників за якість
проведення  будь-яких робіт, послуг, оплата яких проводиться з місцевого
бюджету.
3.   Відкриття в міському будинку культури кінотеатру, розширення мережі дошкільних дитячих установ.
4.  Забезпечення належного фінансування міської комунальної аптеки для
забезпечення ліками соціально незахищенних жителів міста, інвалідів,
багатодітних сімей, діабетиків, учасників бойових дій.
5.   Залучення  міського комунального  підприємства  до  вивезення
твердих побутових відходів з території міста для ліквідації в цьому
процесі монополії однієї приватної структури.
6. Розширення існуючої мережі об’єднань співвласників багатоквартирних
будинків з утворенням міської асоціації, яка могла б значно ефективніше
вирішувати проблеми жителів міста.
7.  Розширення дитячого парку біля СШ № 3 та залучення інвесторів для   повноцінного відновлення роботи міського парку.
Просимо Вас звертатись з пропозиціями про покращення умов проживання в
нашому місті в офіс міської організації ВО «Батьківщина» за адресою: вул
Нижанківського, 3, телефон 5-75-98 або подавати ці пропозиції у
письмовій формі в редакцію газети «Фортуна» за адресою: м. Стрий, вул.
Майдан Ринок 34/1.

Новина опублікована: 26-Лип-2010

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.