ВК «РИСЬ СТРИЙ ДЮСШ» – У ФІНАЛІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ
ПРОТЯГОМ ЧОТИРЬОХ ДНІВ, З 19 ПО 22 БЕРЕЗНЯ Ц. Р. У СПОРТЗАЛІ СТРИЙСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ (ДЮСШ) ПРОХОДИВ ТРЕТІЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ДІВЧАТ 2011 РОКУ НАРОДЖЕННЯ.
Дуже приємно, що волейбольна команда «Рись Стрий ДЮСШ» відмінно провела цей домашній етап та зуміла здобути пʼять перемог над сильними суперницями та увійшла до фіналу, який відбудеться у квітні цього року в нашому спортивному місті.
Наводжу технічні результати усіх матчів третього етапу за участю стрийської волейбольної команди:
«Рись Стрий ДЮСШ» – Збірна Чернігівської області 3-0,
«Рись Стрий ДЮСШ» – ДЮСШ «Роздільчанка» 3-1,
«Рись Стрий ДЮСШ» – Ірпінська ДЮСШ 3-1,
«Рись Стрий ДЮСШ» – Дубровицька ДЮСШ 3-1,
«Рись Стрий ДЮСШ» – ОДЮСШ Тернопіль 3-0.
Відзначу що тренують волейбольну команду «Рись Стрий ДЮСШ» тренери Олена Туркула та Христина Баран.
На даний час юні стрийські волейболістки інтенсивно та наполегливо тренуються.
Бажаю ВК «Рись Стрий ДЮСШ» успішної та впевненої гри у фіналі чемпіонату України серед дівчат 2011 року народження. Нових перемог та титулів вам дівчата.
Дякуємо Збройним Силам України за захист нашої держави та за те що наші діти мають можливість виступати у змаганнях такого рівня.
Слава Україні! Слава ЗСУ!
Михайло ОЛІЙНИК
Читатйте також: