День людей похилого віку
День людей похилого віку, який ми разом з усіма цивілізованими країнами відзначаємо 1 жовтня, у Моршині також пройшов на належному рівні.
Всім одиноким міська влада виділила по 150 гривень. Всім присутнім на урочистостях роздали по 50 грн (було 42 особи). Відбувся концерт, підготовлений силами інвалідів. Лунали вірші, гуморески, пісні.
Від усієї душі хочемо подякувати за турботу, піклування та увагу найперше міському голові Моршина Р. Я. Ільницькому, начальнику пансіонату «Зорецвіт» В. Анічин, начальнику вокзалу А.Я. Винник.
Пам’ятаймо: допомагати людям з фізичними вадами – справа честі і сумління кожної доброї людини.
Зіновія КЕЦИК, голова ММТІ