ФК «БУДІВЕЛЬНИК» ПУКЕНИЧІ – ВОЛОДАР ВЕСНЯНОГО КУБКА СТРИЙСЬКОГО ТГ – 2026

У НЕДІЛЮ, 17 ТРАВНЯ Ц. Р. НА СІЛЬСЬКОМУ СТАДІОНІ «ШКІЛЬНИЙ», ЩО В СЕЛІ П’ЯТНИЧАНИ ВІДБУВСЯ ФІНАЛ ВЕСНЯНОГО КУБКА СТРИЙСЬКОЇ ГРОМАДИ З ФУТБОЛУ В ЯКОМУ ЗУСТРІЧАЛИСЯ КОМАНДИ «БУДІВЕЛЬНИК» ПУКЕНИЧІ ТА «ШТУРМ» ДУЛІБИ.

Слід зазначити, що у традиційному весняному Кубку Стрийської громади, який проводить Асоціація футболу Стрийської громади цьогоріч взяли участь 10 сільських команд, які за жеребом були розподілені на дві групи:

«А»: «Будівельник Пукеничі – 12 залікових очок, «Галичина-Захід» Вівня – 7 очок, «Спиртовик» Угерсько – 6 очок, «Сокіл» Великі Дідушичі – 4 очка, «Газовик» Йосиповичі – 0 очок;

«Б»: «Штурм» Дуліби – 9 очок, «Сокіл» Руда – 7 очок, «Свіча» Журавно – 6 очок, «»Верчани/Піщани» – 6 очок, «Галичина» Сихів – 3 очка.

Команди, які посіли у своїх групах перше та друге місця вийшли у півфінал. Результати півфінальних матчів: «Будівельник» Пукеничі – «Сокіл» Руда 8:0, «Штурм» Дуліби – «Галичина-Захід» Вівня 3:0.

Фінал. «Будівельник» Пукеничі – «Штурм» Дуліби 5:0 (1:0).

Арбітр у полі – Роман Желіхівський, асистенти арбітра – Юрій Мацелко, Олег Янко (усі – Стрий), Резервний арбітр – Володимир Пущак (Гніздичів)

Пукеничі: Андрій Павлів, Назар Подвадцятник, Андрій Матульський, Віталій Якименко, Юрій Дрозд, Володимир Салдан, Андрій Іванчишин (к), Іван Бутим, Святослав Турок, Роман Іваненко, Олег Федан. Запасні гравці: Денис Гнатів, Віктор Бойкович, Віктор Ворон, Ігор Заліщук, Петро Дулиш, Орест Ковальчук, Тарас Николишин, Максим Дорота, Андрій Гетманчук, Орест Качмар, Денис Баглай, Денис Гамеляк, Віктор Ворон. Тренер команди – Павло Дуда, президент команди – Богдан Климковський, начальник команди – Андрій Гетманчук

Дуліби: Максим Сівірухін, Тарас Галаник, Сергій Михайленко, Василь Гульчевський, Максим Поляк, Олег Гресько, Богдан Бундз, Назар Корчак(к), Ярема Муховський, Роман Тютін, Олег Дзюма. Запасні гравці: Назар Федорина, Захар Грубий, Назар Лесик, Ростислав Ватилик, Валентин Білінський, Роман Тютін, Михайло Федьків, Роман Корман, Юрій Долинський, Максим Романчук, Григорій Романчук, Максим Височанський, Артем Тимцюрак, Богдан Кіндракевич, Олег Цицуп, Олександр Лецюк, Руслан Скурчанський, Руслан Підгородецький. Тренер команди – Михайло Федьків, президент команди – Андрій Мегенко, начальник команди – Ярослав Кулешник

Голи: 1:0 – Юрій Дрозд (45 хв), 2:0 – Іван Бутим (54 хв), 3:0 –Іваненко Роман (60 хв), 4:0 – Андрій Іванчишин (66 хв), 5:0 – Іван Бутим (74 хв).

Цьогорічний фінал весняного кубка Стрийської громади між командами «Будівельник» Пукеничі та «Штурм» Дуліби викликав неабиякий інтерес у палких прихильників та шанувальників футбольної Стрийщини. Обидві команди жваво розпочали гру, створюючи небезпечні моменти біля воріт своїх суперників. М’яч вперто не ліз у ворота. І все ж, під завісу першого тайму пукеницька команда завдяки голу Юрія Дрозда відкрила рахунок і на перерву пішла маючи гандикап в один м’яч.

У другому таймі підопічні Павла Дуди втілили свою перевагу в чотири забиті м’ячі. На 54-й хв. Іван Бутим майстерно перекинув воротаря і вдруге примусив стража дулібівської команди Максима Сівірухіна витягувати м’яча з власних воріт – 2:0. Через шість хвилин потому Роман Іваненко довів рахунок до – 3:0. На 66-й хв Андрій Іванчишин майстерно забиває четвертий м’яч. А остаточну крапку у цьому фінальному протистоянні поставив Іван Бутим. Отож, 5:0 на користь ФК «Будівельник» Пукеничі (на фото), яка успішно розпочинає новий футбольний сезон за трофеями.

На урочистій церемонії нагородження голова Стрийської громади Олег Канівець, перший заступник голови Стрийської громади, голова Асоціації футболу Стрийського району Микола Дмитришин, перший заступник голови Асоціації футболу Стрийського району Володимир Фек, староста Лисятицького старостинського округу Зеновій Данчевський та голова Асоціації футболу Стрийської громади Назар Лаврук вручили володарю Кубка та фіналісту красиві кубки, медалі, дипломи та грошові премії.

Оргкомітет турніру визначив кращих гравців у номінаціях: воротар – Андрій Павлів “Будівельник” Пукеничі, бомбардир – Святослав Турок “Будівельник” Пукеничі – 6 голів, гравець – Андрій Іванчишин “Будівельник” Пукеничі, які отримали пам’ятні сувенірні статуетки та дипломи.

Також дипломами та статуетками нагородили арбітрів фінального матчу та резервного арбітра – Романа Желіхівського, Олега Янка, Юрія Мацелка та Володимира Пущака. Подяками за вагомий внесок у розвиток і популяризацію футболу в Стрийській громаді нагородили тренерів та президентів переможця та фіналіста цього турніру – Павла Дуду, Михайла Федьківа, Богдана Климковського та Андрія Мегенка.

Дякуємо Збройним Силам України за захист нашої країни!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Михайло ОЛІЙНИК

Читайте також:

ФК «БУДІВЕЛЬНИК» ПУКЕНИЧІ – ЧЕМПІОН, ФК «СПИРТОВИК» УГЕРСЬКО – СРІБНИЙ ПРИЗЕР, ФК «СОКІЛ» ВЕЛИКІ ДІДУШИЧІ – БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ СТРИЙСЬКОЇ ТГ 2025 РОКУ

Новина опублікована: 05-Чер-2026

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.