“Намалюй мені ніч” – новий альбом ВІА “Говерла”
{mosimage}Вокально-інструментальний ансамбль «Говерла», художнім керівником якого є Михайло Золотуха, давно завоював визнання і любов серед прихильників української пісні. Їх концерти проходять із незмінними аншлагами. Їх творчість відома далеко за межами рідного краю.
Чотири красуні із мелодійними голосами, маестро-скрипаль Ростислав Фединець та композитор-пісняр Михайло Золотуха своїм майстерним виконанням мимоволі зачаровують і назавжди залишають у полоні краси української пісні.
{mosimage}Днями світ побачив новий музичний альбом ансамблю під романтичною назвою «Намалюй мені ніч». До нього увійшло 20 пісень, серед яких є і українські народні у цікавій сучасній обробці, і відомі й давно визнані, і, звичайно ж, авторські пісні Михайла Золотухи.
Цей концерт в аудіо форматі – подарунок для шанувальників справжнього пісенного мистецтва, яке бере витоки із глибин національної культури. Невдовзі альбом поступить до продажу у торгівельну мережу. А наразі для особливо нетерплячих придбати його – звертайтеся за тел. +38050-538-99-98.
Лілія ЦАЛИН