Піклуючись про інвалідів

{mosimage}Великдень – одне з найбільших християнських свят. В його основі – дивне воскресіння Ісуса Христа. Воскресіння Христове – свято чистих помислів, життя, радості, миру і злагоди. Наша українська держава перебуває в економічній скруті, але до Великодня готувалися усі.


Правда, не кожен інвалід чи пенсіонер був у змозі придбати бодай найнеобхідніший набір продуктів до свята. Приємно, що було кому про це подумати та допомогти виправити неприємну ситуацію. Особливо приємно, якщо ця допомога була значною. Турбота про людей з інвалідністю – це справжнє покликання, це особливий стан душі, коли чужий біль відчуваєш як свій.

Благодійництво – це не лише певні суми коштів, виділені для потреб людей з фізичними вадами, насамперед – це співчуття і розуміння, готовність прийти на допомогу, постійна увага і підтримка. Океан милосердя твориться не тільки з повноводних рік, а й з дощових крапель. Чим більше людей долучається до благодійності, тим згуртованішим стає суспільство, тим впевненіше і спокійніше почуватиметься кожен його член.


З великою приємністю і радістю хочемо нині подякувати всім нашим благодійникам. В першу чергу відзначаємо турботу міського голови м. Моршин Руслана Яковича Ільницького, який від початку свого головування докладає чимало зусиль, щоби інваліди не залишалися поза увагою громади.


І ці свята також не обійшлися без його підтримки. Він виділив п’ятдесятьом інвалідам по 60 грн. грошової допомоги, передплатив на товариство газету, важкохворим надав допомогу в сумі від 200 до 500 грн. Звернувся з проханням до директора Станківського тепличного комбінату Петрушки А.В. і той виділив інвалідам огірки до святкового столу.


Вельми вдячні і працівникам Моршинської міської ради, які знайшли можливість виділити кошти на оплату телефонних послуг товариства інвалідів. Щира дяка головному лікарю Моршинської міської лікарні Юкшинському Г.Й. та приватному підприємцю, депутату Стрийської районної ради Зубрицькому В. Б. за смачні пасочки, які були спрезентовані інвалідам І групи і одиноким. Хочемо згадати добрим словом за постійну підтримку завідуючого бальнеологією Михавківа О.В., зав. аптекою Явну М.М., голову правління ВАТ «Нова» Білас Л.С., головного лікаря ДП СКК «Моршинкурорт» Аксентійчука Б.І.


Інваліди Моршина зичать людям з добрим серцем і милосердною душею міцного здоров’я, довгих щасливих років життя. Хай Господь Бог посилає їм своє благословення.


Стрийська районна асоціація інвалідів висловлює щиру подяку голові Стрийської РДА Кухару Є.В. та начальнику СЗН Мицику І.Б. за постійну допомогу інвалідам. Якби не вони, то в районі ніхто про інвалідів і не згадав би. Отже, дякуємо Вам, Євгене Володимировичу та Іване Богдановичу, за ваші чуйні, милосердні серця. Хай Господь Бог благословляє Вас на довгі роки.


Зіновія КЕЦИК, голова ММТІ, голова Стрийської РАІ

Новина опублікована: 15-Кві-2010

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.