СТРИЙСЬКІ ВОЛЕЙБОЛІСТКИ – НАЙКРАЩІ НА ЛЬВІВЩИНІ

СТРИЙСЬКІ СПОРТСМЕНКИ ТРІУМФАЛЬНО ВИСТУПИЛИ НА IV ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» З ВОЛЕЙБОЛУ, ПІДТВЕРДИВШИ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ ТА СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР. ЦЬОГОРІЧ ЧЕСТЬ СТРИЙЩИНИ НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ЗАХИЩАЛИ ДВІ КОМАНДИ – УЧЕНИЦІ СТРИЙСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМ. ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КОРЧАКА (9-11 КЛАСИ) ТА СТРИЙСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 10 (5-9 КЛАСИ). ОБИДВІ КОМАНДИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖНИЦЯМИ ЗМАГАНЬ У СВОЇХ ВІКОВИХ КАТЕГОРІЯХ.

7-8 травня у Львові, в спортзалах Національного університету «Львівська політехніка», відбулися фінальні поєдинки серед старшокласниць. Волейболістки Стрийського ліцею ім. Героя України Андрія Корчака впевнено здолали суперниць із Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3, Бродівського ОЗЗСО №4 та Комарнівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів, завершивши всі матчі з рахунком 2:0.

У фіналі стриянки зустрілися з командою Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №2 і знову продемонстрували майстерність та злагоджену гру, здобувши перемогу й титул чемпіонок області. Завдяки цьому дівчата вибороли право представляти Львівщину на Всеукраїнському етапі шкільної ліги.

У складі команди виступали: Валентина Муляр (капітан), Богдана Копчій, Яна Пасемко, Вікторія Красницька, Марта Юроца, Марія Гнатишин, Олеся Костів, Діана Зозуля, Юлія Ілик, Юлія Махник та Наталія Шайнога. Тренерка команди – Ірина Муляр.

Не менш успішно виступили й учениці Стрийської гімназії № 10 у категорії 5-9 класів. 14-15 травня юні волейболістки провели серію блискучих матчів проти команд Бродівського ОЗЗСО № 4, Дрогобицького ліцею №10 ім. Юрія Дрогобича та Городоцького НВК № 2 І-ІІІ ст., впевнено здобувши перемоги на груповому етапі.

У фінальному поєдинку стриянки з рахунком 2:0 переграли команду Львівського району та стали переможницями IV етапу Всеукраїнських шкільних змагань «Пліч-о-пліч» серед дівчат 5-9 класів.

– Наші дівчата продемонстрували яскраву, дисципліновану та впевнену гру, не залишивши суперницям жодних шансів. Команда показала чудову взаємодію, характер і справжній спортивний дух на шляху до чемпіонства, – зазначив учитель фізичної культури Стрийської гімназії № 10 Роман Хомин.

Перемогу для команди виборювали: Єлизавета Гик, Катерина Гринько, Вікторія Гула, Анна-Марія Курилишин, Яна Ониськів, Поліна Скурчанська, Марія Шевчук, Вікторія Шишка та Софія Чубко.

Успіх стрийських волейболісток вкотре доводить: у нашому місті зростає сильне, талановите та перспективне спортивне покоління.

Вітаємо спортсменок і тренерів із блискучими перемогами! Бажаємо нових звершень, яскравих матчів та гідного виступу на всеукраїнському рівні.

Стрий – місто спорту!

Михайло ОЛІЙНИК

Читайте також: 

Світлій пам’яті багаторічних тренерів з волейболу Стрийської ДЮСШ Б. С. Войтечка та Д. Й. Шнайдера присвячується…

 

Новина опублікована: 28-Тра-2026

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.