У ЛЬВОВІ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКІЛЬНА ЛІГА»

У ЧЕТВЕР, 21 ТРАВНЯ Ц.Р. У М. ЛЬВОВІ НА СТАДІОНІ «СКІФ» (НАВЧАЛЬНО-СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС ЛЬВІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ) ВІДБУЛИСЯ ЯСКРАВІ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКІЛЬНА ЛІГА» З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ДЛЯ УЧНІВ 5-9 КЛАСІВ, ПО ПРОГРАМІ ЧОТИРИБОРСТВА.

У програму чотириборства входило:

– біг на короткі дистанції від – 30 до 100 метрів,

– стрибки у довжину з розбігу,

– метання м’яча на дальність,

– біг на витривалість – від 400 метрів до 800 метрів.

Спортивну Стрийщину представляли учні Стрийського ліцею ім. Івана Франка № 3, (вчитель фізичного виховання Ольга Іванівна Роп), які займаються легкою атлетикою у Стрийській ДЮСШ управління освіти Стрийської міської ради під орудою наших відомих тренерів – Романи Йосипівни Маряк та Ольги Володимирівни Льонгер.

У цих змаганнях брали участь 8 команд з Львівської області. Юні стрияни у конкурентній боротьбі посіли 4 місце. Крім того, особисті рекорди з бігу на 100 метрів покращили юні стрийські легкоатлетки Анастасія Льонгер та Софія Ключник.

Переможці та призери змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнська шкільна ліга» з легкої атлетики для учнів 5-9 класів, по програмі чотириборства нагороджені медалями та дипломами.

Михайло ОЛІЙНИК

Читайте також:

Легка атлетика. Вдалий виступ вихованців ДЮСШ Стрий

 

Новина опублікована: 12-Чер-2026

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.