У ЛЬВОВІ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКІЛЬНА ЛІГА»
У ЧЕТВЕР, 21 ТРАВНЯ Ц.Р. У М. ЛЬВОВІ НА СТАДІОНІ «СКІФ» (НАВЧАЛЬНО-СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС ЛЬВІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ) ВІДБУЛИСЯ ЯСКРАВІ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКІЛЬНА ЛІГА» З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ДЛЯ УЧНІВ 5-9 КЛАСІВ, ПО ПРОГРАМІ ЧОТИРИБОРСТВА.
У програму чотириборства входило:
– біг на короткі дистанції від – 30 до 100 метрів,
– стрибки у довжину з розбігу,
– метання м’яча на дальність,
– біг на витривалість – від 400 метрів до 800 метрів.
Спортивну Стрийщину представляли учні Стрийського ліцею ім. Івана Франка № 3, (вчитель фізичного виховання Ольга Іванівна Роп), які займаються легкою атлетикою у Стрийській ДЮСШ управління освіти Стрийської міської ради під орудою наших відомих тренерів – Романи Йосипівни Маряк та Ольги Володимирівни Льонгер.
У цих змаганнях брали участь 8 команд з Львівської області. Юні стрияни у конкурентній боротьбі посіли 4 місце. Крім того, особисті рекорди з бігу на 100 метрів покращили юні стрийські легкоатлетки Анастасія Льонгер та Софія Ключник.
Переможці та призери змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнська шкільна ліга» з легкої атлетики для учнів 5-9 класів, по програмі чотириборства нагороджені медалями та дипломами.
Михайло ОЛІЙНИК
Читайте також:
Легка атлетика. Вдалий виступ вихованців ДЮСШ Стрий